> PRACA > Kraków

Specjalista/ka ds. sprzedaży w Kraków, Małopolskie sprżedam

Obowiązki: aktywne pozyskiwanie klientów z branży TSL, organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych, nadzór nad realizacją budżetu, wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami, budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy, rozliczanie, nadzorowanie obsługi, kontrola nad obiegiem dokumentów, obsługa reklamacji. Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie jako spedytor/handlowiec, znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów, mile widziana własna baza klientów, zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów, umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów,, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe, znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa transportowego, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem). Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem, laptop, telefon służbowy, kartę multisport, możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o międzynarodowym zasięgu, profesjonalne szkolenia, pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży.

Detale ogłoszenia: Specjalista/ka ds. sprzedaży
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków